Turniej Wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbył się w Piątek, 23 kwietnia 2011 r. na który zjechali się śpiewacy, recytatorzy i aktorzy z całego województwa. W turnieju tym biorą udział uczestnicy, którzy przeszli już kilkustopniowe eliminacje (środowiskowe, miejskie, powiatowe i okręgowe). Z naszej szkoły w kategorii poezja śpiewana brał udział Grzegorz Piskorski. Całe wydarzenie rozpoczęło się o godz. 11:00 na Sopockiej Scenie „Off de bicz”. Pierwszą częścią programu była poezja śpiewana. Następnego dnia odbyły się prezentacje konkursowe: Recytacja -  dorośli / „Wywiedzione ze słowa”,  Recytacja - młodzież i Recytacja – dorośli. Nazajutrz w Niedzielę, 25 kwietnia 2011r.o godzinie 13.00 odbył się koncert galowy wraz z ogłoszeniem werdyktów i wręczeniem nagród. Okazało się, że uczeń Grzegorz Piskorski zajął w nim III miejsce z możliwością kontynuowania go na etapie Ogólnopolskim w Włocławku.
Bardzo się cieszymy z osiągnięć naszego ucznia Grzegorza Piskorskiego i życzymy mu dalszych sukcesów na arenie Ogólnopolskiej. Mamy nadzieję, że doświadczenie i wiedza, którą zdobył przez te 2 dni pomogą mu zdobywać coraz to lepsze osiągnięcia.