Ze względu na sytuację epidemiczną w naszym kraju niemożliwe było przeprowadzenie finału Konkursu Biblijnego w tym roku szkolnym.
Dlatego Komisja Konkursowa zadecydowała, że uczniowie, którzy zdobyli największą ilość punktów w etapie rejonowym, zostaną zarazem zwycięzcami etapu finałowego.

W poszczególnych kategoriach są to następujące osoby:


Kat. 4-6
1. Antoni Sildatk 31 pkt. (SP 2 Sierakowice)
    Zofia Brzeska 31 pkt. (SP Miechucino)
2. Emilia Gierszewska 30 pkt. (SP Żalno)
3. Marianna Pauch 29 pkt. (SP 2 Pelplin)
    Anna Kasprowicz 29 pkt. (SP Niezabyszewo)

Kat. 7-8
1. Maja Kisełyczka (29 pkt.) (SP Debrzno)
2. Małgorzata Puchowska (28 pkt.) (SP 2 Pelplin)
    Kinga Bauer (28 pkt.) (SP 2 Pelplin)
3. Tymoteusz Chmielewski (27 pkt.) (SP Łowinek)
4. Karolina Nowińska (26 pkt.) (SP Lniano)

Laureaci otrzymali nagrody książkowe (m.in. Atlasy Biblijne, Audiobooki z tekstami Pisma Świętego i Biblię Młodych Youcat). Ich fundatorem było Starostwo Powiatowe w Chojnicach, któremu wyrażamy wdzięczność za zasponsorowanie nagród. Ponadto, z tej racji że konkurs znajduje się w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty i inne podmioty działające na terenie szkoły, uczniowie otrzymali punkty do rekrutacji.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w organizacji konkursu, m. in. księżom Maciejowi Gizeli i Michałowi Choszczowi za przygotowanie pytań konkursowych. Dziękujemy katechetom za przygotowanie uczniów. Szczególną wdzięcznością obejmujemy wszystkich uczestników.