Piątek, 24 kwietnia na długo pozostanie w naszej pamięci. Po raz pierwszy zakończenie nauki w Collegium Marianum ma inną formę niż zazwyczaj. Swoją edukację kończy dzisiaj 14 uczniów, a każdy z nich jedyny, niepowtarzalny i wyjątkowy. Z tej okazji kilka słów w ich stronę kieruje ks. dyrektor oraz przewodniczący samorządu uczniowskiego. Na końcu miła niespodzianka.

 

Drodzy Abiturienci!
  Historia życia każdego z Was wpisała się w dzieje Collegium Marianum. Dziękuję Wam za wszelkie dobro, jakie wnieśliście w działalność naszej szkoły, a przed wszystkim za trud zdobywania wiedzy. Życzę Wam, aby zaowocował on w Waszym dorosłym życiu.
  Dziękuję Waszym rodzicom za wszelkie wyrazy życzliwości dla naszej szkoły
Z wyrazami wdzięczności
ks. dyrektor Wiesław Szuca


Drodzy Absolwenci!
  Czas biegnie bardzo szybko. Do tej pory byliście uczniami Collegium Marianum, a teraz przechodzicie w następny etap życia. Stajecie się absolwentami. Każdy z Was zapisał się w historii naszej szkoły. Czas matur zbliża się wielki krokami. Ostatnio mieliście wyjątkową sytuację związaną z pandemią koronawirusa, ale wiem, że dużo pracy wkładaliście w swoją edukację. Niech matura będzie dla was łatwym i bezstresowym przejściem w dorosłe życie. Życzę Wam wiary we własne siły, optymizmu oraz satysfakcjonujących wyników.
  Z sentymentem wspominajcie czas, który spędziliście w naszej szkole. Serdecznie zapraszam do odwiedzania murów Collegium. Połamania pióra!
przewodniczący samorządu Stefan  Ćwikliński