W tym tygodniu klasa IV kończy zajęcia lekcyjne. Powoli oswajamy się z myślą, że „ptaki wylatują z gniazda” 🕊️🎓. To ostatnie dni tegorocznych maturzystów w Collegium Marianum przed egzaminem dojrzałości 🏫. Przed nimi ostatnie lekcje, uroczyste zakończenie, a potem weryfikacja czteroletniej pracy 📚✍️.


Gdy uświadamiamy sobie, że coś się kończy i rzeczywistość już nie będzie taka sama, często bardziej doceniamy to, co mamy ❤️. Dlatego też tegoroczni maturzyści postanowili dzisiaj wspólnie wyjechać na kręgle wraz z wychowawczynią panią Karoliną Nowopolską i celebrować razem jeden z ostatnich dni jako klasa Collegium Marianum 🎳🤝.
Dołączamy kilka pamiątek audiowizualnych i fotograficznych z tego wyjazdu! 📸🎥
Fot. Z. Sławski i K. Nowopolska 🖼️