W piątek, 17 września 2015 odbył się niepowtarzalny turniej piłki nożnej na pelplińskim orliku. W starciach meczowych brały udział cztery drużyny, sędzią spotkania był nieoceniony prof. wychowania fizycznego Mirosław Chyła.

Rozgrywki rozpoczął mecz drużyny klasy pierwszej z klasą trzecią. Już w pierwszych minutach przewagą  taktyczną pochwaliła się klasa trzecia, pierwszy gol został strzelony przez Artura Bobera. Klasa pierwsza dzielnie broniła defensywę starszego rocznika. Golem tego meczu okazał się strzał  z połowy boiska Wiktora Studzińskiego. Spotkanie to zakończyło się 2:0 dla klasy trzeciej.

Następny mecz rozegrały klasy drugie A i B. Gra była niezwykle ciekawa i spektakularna. Szala zwycięstwa w tym meczu przechyliła się na stronę klasy drugiej B, kończąc pojedynek  z wynikiem  2:0.
Kolejny mecz rozegrali zawodnicy klasy trzeciej i drugiej A . Trzecie klasy nieprzerwanie trzymały zwycięski prym. Wygrywając  3:0 zakwalifikowali się do finału. W meczu klasy drugiej A z klasą pierwszą mogliśmy zauważyć zaciekłą walkę pomiędzy drużynami. Po mimo przegranej klasy pierwszej , udało im się strzelić honorowego gola. Zwycięska  klasa druga A dostała się do finału z wynikiem 4:1.

Spartańska rywalizacja udzieliła się zawodnikom walczącym o podium. Ofensywa nastawała z dwóch stron. Klasa trzecia , której brakowało jednego zawodnika  zaczęła prowadzić.  Po nie wykorzystanej sytuacji podbramkowej klasy drugiej, klasa trzecia zyskała przewagę strzelając  trzy  gole.

Spotkanie skończyło się efektownym zwycięstwem klasy trzeciej, która  we wszystkich spotkaniach nie straciła żadnego gola. Drugie miejsce naturalnie zajęła klasa druga A, trzecie klasa  druga B a czwarte klasa pierwsza. Królem strzelców został Maciej Prejc. Trzeba przyznać , że wieczór ten pozostawił  nam wiele emocji . Po oficjalnym zakończeniu wszyscy zawodnicy podchodzili do siebie i jak nakazuje zdrowa rywalizacja, podali sobie dłoń.