Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej - 28 października 2019 r.
uczestnicy: Maciej Pazda (Ig), Miłosz Załucki ((I).

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym - 04 listopada 2019 r.
uczestnicy: Stefan Ćwikliński (II), Dominik Zdrojewski (II).

XLIV Olimpiada z Języka Angielskiego - 07 listopada 2019 r.
uczestnicy (etap szkolny):
- klasa Ip: Jakub Chołka, Szymon Ćwikliński, Kacper Krzebietke, Jakub Grzeszkiewicz;
- klasa Ig: Jakub Galant, Artur Guziński, Olaf Szarmach;
- klasa II: Adrian Cherek, Ignacy Kryszczak, Wiktor Osnowski;
- klasa III: Filip Grzonka, Piotr Pruszyński, Michał Pryba, Marcin Wojak.

IV Olimpiada Statystyczna
uczestnik etapu szkolnego - 07 listopada 2019 r. - oraz etapu okręgowego - 04 grudnia 2019 r., Sopot - Stefan Ćwikliński.

Olimpiada Wiedzy o III RP - 12 listopada 2019 r.
uczestnicy: Krystian Soból (II), Miłosz Załucki (II), Dominik Zdrojewski (II).

Olimpiada Wiedzy Historycznej - 18 listopada 2019 r.
uczestnicy: Szymon Gawiński (II), Nikodem Krzemiński (II).

Pomorska Liga Zadaniowa "Zdolni z Pomorza"
matematyka - 22 listopada 2019 r. - Szymon Ćwikliński, Piotr Dargacz, Filip Grzonka, Daniel Jakóbiak, Maciej Pajkowski, Maksymilian Parol, Klaudiusz Piątkowski, Jakub Jeliński, Sebastian Piątkowski, Michał Pryba, Wiktor Turzyński;
biologia - 22 listopada 2019 r. - Piotr Pruszyński, Szymon Ćwikliński, Michał Błaszak, Klaudiusz Piątkowski, Jakub Balewski, Kacper Krzebietke, Nikodem Krzemiński, Stefan Ćwiklińki, Julian Koziolek;
fizyka - 23 listopada 2019 r. - Filip Grzonka, Sebastian Piątkowski, Michał Pryba, Maciej Pajkowski, Cezary Jędryczka, Maksymilian Parol;
przedmiory rozwijające kompetencje społeczne - 23 listopada 2019 r. - Szymon Ćwikliński, Maciej Pazda, Stefan Ćwikliński, Jakub Balewski, Patryk Lubański, Julian Koziolek, Maksymilian Matsis;
chemia - 24 listopada 2019 r. - Klaudiusz Piątkowski, Maciej Pajkowski, Piotr Pruszyński, Kacper Krzebietke, Daniel Jakóbiak, Kacper Drulla;
informatyka - 24 listopada 2019 r. - Damian Durajewski, Daniel Jakóbiak, Jakub Balewski, Sebastian Piątkowski, Cezary Jędryczka, Jakub Jeliński, Norbert Depke, Karol Damrath.

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
uczestnicy etapu szkolnego - 25 listopada 2019 r. - Stefan Ćwikliński (II), Miłosz Załucki (II);
uczestnik etapu okręgowego - 18 stycznia 2020 r. - Miłosz Załucki.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik" - 27 listopada 2019 r. (miejsce w rankingu wojewódzkim/miejsce w rankingu krajowym)
uczestnicy:
- klasa Ip:
J. Chołka (70w/1762k), Sz. Ćwikliński (51w/1209k), K. Drulla (138w/3143k), D. Górny (109w/2694k), D. Jakóbiak (17w/504k), K. Krzebietke (25w/850k), M. Pajkowski (103w/2590k);
- klasa Ig: J. Jeliński (68w/1701k), Ł. Rejniak (55w/1243k), O. Szarmach (75w/2019k), W. Turzyński (82w/2208k);
- klasa II: S. Piątkowski (51w/1161k);
- klasa III: P. Dargacz (10w/227k), F. Grzonka (18w/326k), K. Piątkowski (10w/227k), M. Pryba (27w/516k).

XXX Olimpiada Teologii Katolickiej
uczestnicy etapu szkolnego - 04 grudnia 2019 r. -  Jakub Balewski (Ig), Michał Błaszak (Ig), Fryderyk Trzciński (Ig), Olaf Szarmach (Ig), Maciej Pazda (Ig), Krystian Soból (II), Miłosz Załucki (II), Dominik Zdrojewski (II), Maksymilian Laskowski (III);
uczestnicy etapu diecezjalnego - 04 marca 2020 r. - Fryderyk Trzciński, Krystian Soból

Olimpiada Wiedzy o Podatkach - 09 grudnia 2019 r., Tczew:
- uczestnicy: Stefan Ćwikliński (II), Miłosz Zalucki(II).

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "English High Flier" - 12 grudnia 2019 r. (miejsce w rankingu wojewódzkim/miejsce w rankingu krajowym)
uczestnicy:
- klasa Ip:
J. Chołka (82w/2505k), Sz. Ćwikliński (41w/1435k), K. Drulla (90w/2791k), D. Górny (88w/2757k), J. Grzeszkiewicz (16w/633k), K. Krzebietke (90w/2791k), M. Pajkowski (71w/2223k), K. Pleszkun (43w/1581k), M. Matsis (50w/1747k), J. Koziolek (92w/2852k);
- klasa Ig: J. Galant (55w/1873k), J. Jeliński (59w/2016k), O. Szarmach (68w/2112k), W. Turzyński (74w/2297k);
- klasa II: A. Cherek (33w/672k), I. Kryszczak (1w/10k), W. Osnowski (19w/430k), M. Załucki (59/1123k);
- klasa III: F. Grzonka (24w/379k), P. Pruszyński (29w/448k), P. Pryba (16w/303k), M. Wojak (12w/225k).

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Mat" - 09 stycznia 2020 r. (miejsce w rankingu wojewódzkim/miejsce w rankingu krajowym)
uczestnicy:
- klasa Ip: J. Chołka (25w/437k), Sz. Ćwikliński (19w/288k), K. Drulla (34w/868k), D. Górny (35w/888k), D. Jakóbiak (10w/152k), K. Krzebietke (18w/279k), K. Majkowski (25w/437k), M. Pajkowski (29w/614k);
- klasa Ig: J. Jeliński (30w/641k), O. Szarmach (32w/668k);
- klasa II: S. Piątkowski (5w/397k);
- klasa III: P. Dargacz (4w/61k), F. Grzonka (6w/88k), K. Piątkowski (5w/80k), M. Pryba (7w/182k).

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
etap szkolny - 27 lutego 2020 r. - Michał Kobus (III), Maksymilian Laskowski (III), Stefan Ćwikliński (II), Antoni Kamiński (II), Szymon Gawiński (II), Jakub Balewski (Ig), Jakub Chołka (Ip), Norbert Depke (Ip);
etap gminny - 18 marca 2020 r. - Jakub Chołka (Ip), Szymon Gawiński (II), Michał Kobus (III), Norbert Depke (Ip), Maksymilian Laskowski (III).