Gra miejska "Ks. Janusz St. Pasierb - obywatel Pelplina" - 05 października 2018 r.
- drużyna: Dominik Narraway, Maksymilian Laskowski, Grzegorz Pniewski, Jan Radtke, Sebastian Piątkowski.

XI Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego - Tczew
eliminacje rejonowe, 24 października 2018 r.
- II m.: Wiktor Osnowski,
- III m.: Dominik Narraway,
finał, 21 listopada 2018 r.
- III m.: Wiktor Osnowski

XIII Regionalny Konkurs Recytatorski Utworów Karola Wojtyły - Starogard Gd., 26 października 2018 r.
- III m. Maksymilian Parol

Verstehen konkurs z Języka Niemieckiego - 08 listopada 2018 r. (miejsce w rankingu wojewódzkim/miejsce w rankingu krajowym)
uczestnicy:
- klasa II: Krystian Cichosz (4w/135k), Wojciech Malinowski (5w/191k),
- klasa III: Jan Koziolek (1w/14k), Mikołaj Jędrzejczyk (8w/119k), Krzysztof Okuniewski (12w/192k).

Konkurs Fotograficzny "Kiedy myślę Polska" - 11 listopada 2018 r.
- wyróżnienie: Grzegorz Pniewski

Olimpiada Teologii Katolickiej:
- etap szkolny: Sebastian Piątkowski, Krystian Soból (I miejsce), Filip Grzonka, Maksymilian Laskowski, Grzegorz Pniewski, Jan Radtke, Jakub Rzóska, Dawid Schwabe;
- etap diecezjalny: Krystian Soból, Maksymilian Laskowski;
- finaliści: Krystian Soból, Maksymilian Laskowski

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego"Deutschfreund" - 14 listopada 2018 r. (miejsce w rankingu wojewódzkim/miejsce w rankingu krajowym)
uczestnicy:

- klasa II: Krystian Cichosz (21w/686k), Wojciech Malinowski (24w/794k),Dawid Schwabe (23w/720k),
- klasa III: Mikołaj Jędrzejczyk (19w/402k), Jan Koziolek (3w/73k).

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik" - 21 listopada 2018 r. (miejsce w rankingu wojewódzkim/miejsce w rankingu krajowym)
uczestnicy:
- klasa I: Adrian Cherek (77w/1358k), Łukasz Czarnowski (87w/1448k), Wiktor Osnowski (92w/1506k), Maksymilian Parol (53w/1017k), Sebastian Piątkowski (53w/1017k), Łukasz Theus (127w/1792k),
- klasa II: Mikołaj Dargacz (75w/1352k), Piotr Dargacz (10w/252k), Filip Grzonka (23w/401k), Maksymilian Laskowski (51w/907k), Klaudiusz Piątkowski (57w/977k), Michał Pryba (18w/337k), Michał Szalewski (51w/907k),
- klasa III: Jan Koziolek (20w/454k), Krzysztof Okuniewski (63w/866k), Maciej Paluchowski (52w/823k).

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "English High Flier" - 28 listopada 2018 r. (miejsce w rankingu wojewódzkim/miejsce w rankingu krajowym)
uczestnicy:
- klasa I: Adrian Cherek (17w/394k), Ignacy Kryszczak (54w/1059k), Wiktor Osnowski (24w/520k),

- klasa II: Piotr Dargacz (14w/418k), Filip Grzonka (38w/929k), Maksymilian Laskowski (44w/1019k), Michał Pryba (21w/528k), Jan Radtke (32w/827k), Dawid Schwabe (43w/1012k),
- klasa III: Mikołaj Jędrzejczyk (23w/238k), Michał Kawczyński (31w/432k), Dominik Narraway (41w/796k), Krzysztof Okuniewski (40w/702k).

Konkurs Wiedzy o Podatkach - Tczew, 04 grudnia 2018 r.
- I m.: Stefan Ćwikliński i Maksymilian Parol

Konkurs Fotograficzny "Zapal Światło Wolności" - IPN, grudzień 2018 r.
- wyróżnienie: Jan Radtke

Pomorski Konkurs Matematyczno-Fizyczny "Wygraj indeks" Politechniki Gdańskiej - 09 marca 2019 r.
finalista: Jan Koziolek

"Wygraj indeks" edycja XXIII Wydziału Chemii Politechniki Gdańskiej - 30 marca 2019 r.
finalista: Jan Koziolek

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
szczebel gminny - 06 marca 2019 r.
- 1 m. Stefan Ćwikliński, 2 m. Michał Kobus, 3 m. Maksymilian Laskowski; pozostali uczestnicy: Antoni Kamiński, Sebastian Piątkowski