Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego
Konkurs Recytatorski
etap powiatowy, 19.10.2022, Tczew
I miejsce: Karol Świtała,
III miejsce: Zuzanna Szewczyk,
Wyróżnienie: Zuzanna Tomaszewska, Nikola Szatkowska
finał, 26.10.2022, Tczew
I miejsce oraz nagroda specjalna Marszałka Województwa Pomorskiego: Karol Świtała,
Nagroda specjalna Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego: Zuzanna Szewczyk,
Wyróżnienie: Nikola Szatkowska
Konkurs Wokalny, 20.10.2022, Starogard Gdański
I miejsce: Małgorzata Puchowska,
II miejsce: Amelia Kulpińska,
Wyróżnienie: Łucja Badziąg

Pomorska Liga Zadaniowa "Zdolni z Pomorza"
etap szkolny

26.10.2022 r.
- matematyka: Judyta Brzoskowska, Filip Czech, Szymon Ćwikliński, Daniel Jakóbiak, Jakub Janowicz, Amelia Kulpińska, Maciej Lasota, Maciej Pajkowski, Małgorzata Puchowska, Ziemowit Sławski, Adam Wika
- biologia: Jakub Chołka, Szymon Ćwikliński, Jakub Grzeszkiewicz, Kacper Krzebietke, Ines Mikołajczak, Sebastian Niemczyk, Oliwia Syroka, Wiktoria Wiecka, Zofia Żebrowska
27.10.2022 r.
- fizyka: Maciej Pajkowski
- przedmioty rozwijające kompetencje społeczne: Jakub Grzeszkiewicz, Panagiotis Laskos, Mateusz Janicki, Jakub Szuta
28.10.2022 r.
- chemia: Filip Czech, Szymon Ćwikliński, Jakub Grzeszkiewicz, Daniel Jakóbiak, Kacper Krzebietke, Sebastian Niemczyk
- informatyka: Norbert Depke, Kacper Drulla, Jakub Janowicz, Jacek Rudzki

Olimpiada Języka Angielskiego
etap szkolny, 04 listopada 2022 r.
- klasa I: Weronika Nagórska,
- klasa II: Monika Bobkowska, Amelia Dahlke, Faustyna Klin, Małgorzata Puchowska,
- klasa IV: Szymon Ćwikliński, Jakub Grzeszkiewicz, Maciej Pajkowski

Olimpiada Języka Niemieckiego
etap szkolny
, 04 listopada 2022 r.
- klasa I: Dominik Gawin,
- klasa IV: Julian Koziolek

Olimpiada Statystyczna
etap szkolny
, 09 listopada 2022 r.
- klasa I: Maciej Lasota,
- klasa IV: Szymon Ćwikliński, Daniel Jakóbiak

Olimpiada Geograficzna
etap szkolny
, 15 listopada 2022 r.
- klasa IV: Julian Koziolek

Olimpiada Języka Łacińskiego
etap szkolny
, 15 listopada 2022 r.
etap okręgowy, 19-20 stycznia 2023 r., Poznań
- klasa IV: Dawid Górny

Konkurs Języka Niemieckiego "Deutschfreund", 16 listopada 2022 r.
- uczestnicy: Dominik Gawin, Jakub Grzeszkiewicz, Julian Koziolek

Olimpiada Teologii Katolickiej
etap szkolny
, 17 listopada 2022 r.
- klasa I: Amelia Kulpińska, Maciej Lasota, Hubert Piernicki, Krzysztof Renka,
- klasa II: Monika Bobkowska, Amelia Dahlke, Faustyna Klin, Małgorzata Puchowska,
- klasa III: Filip Czech, Maciej Jutrzonka, Konrad Korytkowski, Kacper Siudy, Nikola Szatkowska, Zuzanna Tomaszewska,
- klasa IV: Jakub Grzeszkiewicz, Daniel Jakóbiak, Julian Koziolek

Konkurs Matematyczny "Alfik", 23 listopada 2022 r.
- uczestnicy: Judyta Brzoskowska, Maciej Lasota, Patryk Lendowski